MISCELLANEOUS / Rugs / Oriental rug 7797223
nr 779 7223
ORIENTAL RUG
Melayer, antique, 88x270, slitage/skador,
orientalisk, Melayer, antik, 88x270, slitage/skador
SEK 500
Monday September 24 2012
at 18:13:17
100 kr
350 kr
450 kr